loading...
Piątek XV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Brygidy | czytania na dziś >>

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 21.06.2020 R.

  1. W dniu dzisiejszym zbierana jest ofiara do puszek Caritas na akcję „Lato 2020”. Caritas naszej Archidiecezji, jak co roku organizuje kolonie dla dzieci z rodzin ubogich, wielodzietnych oraz zagrożonych patologią (w tym roku wyjedzie około 350 dzieci).

 

  1. We wtorek obchodzimy Dzień Ojca. Pamiętajmy o naszych Tatusiach składając im życzenia i modląc się w ich intencji. Dla naszych Ojców, którzy odeszli już do wieczności, znajdźmy chwilę czasu, jeśli jest to możliwe, aby być nad grobem z naszą modlitwą i zniczem.

 

  1. W środę Kościół Powszechny obchodzi Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, a w sobotę wspomina NMP Nieustającej Pomocy.

 

  1. W piątek obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii.

 

  1. W sobotę 27 czerwca o godz. 10:00 w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie podczas uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi z okazji 48. rocznicy powstania Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, zostaną udzielone święcenia kapłańskie ośmiu diakonom.

 

  1. Życzymy wszystkim, a szczególnie dzieciom, młodzieży oraz nauczycielom, udanych, szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.

 

  1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych zawsze po Mszy świętej, podczas których oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia są najnowsze tygodniki „Gość Niedzielny” i „Niedziela” oraz miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

 

  1. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

 

  1. Za wszelkie dobro, którego od Was Kochani doświadczam, za modlitwy, ofiary i życzliwość – składam serdeczne „Bóg zapłać”. Natomiast gdybym w jakiś sposób sprawił Wam przykrość to najmocniej przepraszam.

 

Biuro parafialne czynne jest od środy do soboty po Mszy św. w Kliniskach Wielkich.

 

MSZE ŚW. ODPRAWIANE W TYM TYGODNIU:

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

KLINISKA W.

-

9:00

9:00

18:00

-

15:00

8:00 i 13:00

RURZYCA

-

-

13:00

-

18:00

-

10:00 i 11:30

Zapraszamy!!!

Rzymskokatolicka parafia
pw Niepokalanego Poczęcia NMP

----

Msze święte

NIEDZIELE:

KLINISKA WIELKIE - 8:00 i 13:00.

RURZYCA - 10:00 i 11:30.

więcej informacji ...